بند اول : بیست‌هاست متعهد می شود كه در قبال دریافت مبلغ تعیین شده ، خدمات معرفی شده را به سفارش متقاضی (به مشخصات درج شده در مرحله فرم سفارش) به ثبت برساند.

بند دوم : مسئولیت انتخاب نام مناسب برای دامنه بر عهده متقاضی است. هرگونه پیامد ناشی از انتخاب نامهای نامناسب، از قبیل تداخل نام های انتخاب شده با نام سایر شركتها و موسسات و نیز نامهای غیر اخلاقی و غیر قانونی بر عهده متقاضی است. بیست‌هاست پس از ثبت دامنه برای متقاضی، هیچگونه مسئولیتی در قبال نحوه استفاده متقاضی از آن دامنه در هر زمان نخواهد داشت.

بند سوم : خواهشمند است در هنگام ثبت دامنه دقت کافی را برای درج نام داشته باشید، زیرا نام دامنه ها پس از ثبت غیر قابل تغییر هستند.

بند چهارم : بیست‌هاست جهت تماس با شما، نیاز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم بخش ثبت نام را به روز نگه دارد، مانند آدرس محل، جهت نامه نگاری احتمالی، تلفن تماس و ایمیل شما؛ لذا ضروری است كه متقاضی در صورت تغییر مشخصات خود، موارد جدید از بخش حساب کاربری خود ویرایش کند.

بند پنجم : در صورتی كه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم سفارش توسط این سایت، به هر علتی، چه بین المللی و چه داخلی، از قبیل (ولی نه محدود به) شرایط نمونه زیر، كه از اراده بیست‌هاست خارج باشند، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه ای وارد آید و یا خدمات مزبور موقتا یا دائما قطع گردند، هیچگونه مسئولیتی متوجه بیست‌هاست نخواهد بود و عودت مبالغ دریافت شده به هیچ عنوان امکان ندارد. از میان اتفاقات مزبور می توان به مواردی مانند آسیب دیدگی ماهواره های مخابراتی، پدیده های مخرب جوی مانند سیل، آتش سوزی، طوفانهای خورشیدی، تغییرات در لایه ازون و ... ، اشكالات خطوط مخابراتی، تاخیر در پاسخگویی شركتهای خارجی فراهم كننده خدمات درخواستی مندرج در این فرم به هر میزان زمانی، ممنوعیت به كارگیری اینترنت در خارج یا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغییر در قوانین داخلی یا خارجی، اجبار شركتهای بین المللی جهت دریافت مبالغ اضافی جهت پایدار ماندن خدمات مربوط به دامنه ها، تغییرات در قوانین ارزی، اقتصادی، واردات و صادرات، تغییرات نرخ ارز و از این قبیل (كلا شرایط خارج از قدرت و اختیار بیست‌هاست) اشاره نمود.

بند ششم : تمامی کاربران ملزم به تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران درج شده در وبسایت ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی میباشند. هر گونه تخطی از مفاد ذکر شده در قوانین جرائم رایانه‌ای منجر به پاک شدن اکانت کاربر خواهد گردید. متقاضی متعهد می گردد در طول مدت استفاده از خدماتی كه این سایت بر طبق این فرم در اختیار وی قرار می دهد، به هنگام رد و بدل كردن فایلها و كلا" هرگونه اطلاعات به فضای تخصیص داده شده جهت سایت خود، رعایت كامل شئونات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین المللی را بنماید. متقاضی می پذیرد كه مسئولیت كامل هرگونه اطلاعات، فایل، تصویر و نیز سایر مواردی كه در درون سایت خود قرار می دهد، با خود اوست و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه، متوجه بیست‌هاست نمی باشد. متقاضی همچنین متعهد می گردد كه كلیه قوانین كپی رایت (حقوق تالیف) بین المللی را در سایت خود رعایت نموده و از ایجاد مزاحمت برای سایر كاربران اینترنت، اقدام به دستكاری و نفوذ به سایتهای دیگران، هرگونه استفاده غیر قانونی از ایمیل خود و سایر موارد مشابه پرهیز نماید.

بند هفتم : استفاده بیش از حد مجاز تخصیص داده شده به شما از سایت ، ارسال اسپم (Spam)، استفاده نابجا از سایت و مواردی از این قبیل موجب قطع شدن دسترسی شما خواهد شد و مبلغ پرداختی برگشت داده نخواهد شد.

بند هشتم : مسئولیت فایلها و مطالب موجود در سایت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتیبان ، تعویض كلمه عبور هر چند وقت یكبار ، مونیتور كردن فعالیتهای سایت و ... بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلی از سوی این موارد، مبلغ پرداختی برگشت داده نخواهد شد.

بند نهم : کاربرانی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن نمایند و یا به مقامات ایران و ادیان توهین کنند و یا سعی در ایجاد اختلال و نفوذ به سرور نمایند غیرفعال خواهند شد.

بند دهم : این سایت حق دارد در صورتی که سایتی بیش از اندازه از منابع سرورها (Resources) استفاده نمود و از سیستم سوء استفاده نمود (Abuse) بدون اطلاع قبلی سرویس را قطع (suspend) نماید. بعد از آن می توانید با ما تماس بگیرید و در مورد کنترل Resources و یا انتخاب Plan دیگری مشورت نمایید. در هر صورت به دلیل تاثیری که Abuse بر روی دیگر سایتهای استفاده کننده از سرویسهای ما می گذارد ، ما در Suspend نمودن سرویسها بسیار سریع عمل می نماییم.

بند یازدهم : به هیچ عنوان Mass ایمیل نخواهید فرستاد. و این سایت حق دارد در صورتی که ارسال ایمیل های شما کارایی سرورها را پایین آورد سریعا سرویس را بدون اطلاع قبلی قطع نماید.

بند دوازدهم : در صورتی که سایتی بیش از حد، Server Load سی پی یو را مصرف کند و به سایر سایتهای روی سرور فشار بیاورد که منجر به Down شدن آنها شود، بیست‌‌هاست نسبت به مسدود کردن بی درنگ سایت مذکور اقدام مینماید و پیشنهاد به گرفتن سرویس با امکانات بالاتر را میدهد.

بند سیزدهم : به هیچ عنوان اقدام به فرستادن SPAM نخواهید نمود. هر گونه نامه تجاری در حجم انبوه که از آدرس سایتی که از سرویسهای ما استفاده می کند فرستاده شود و یا نامه های نا خواسته ارسالی از سرورهای ما ، نامه های تبلیغاتی و ... Spam نامیده می شود. در صورت ارسال اینگونه مطالب بیست‌هاست اقدام به قطع سرویس خواهد نمود.

بند چهاردهم : این سایت حق دارد هر گونه برنامه CGI مخربی را که در سایت استفاده می نمایید پاک نماید. حتی اگر اسکریپتها از جانب شرکت قابل اطمینانی طراحی شده باشند. استفاده مجدد آن باعث قطع شدن سرویس خواهد شد. با توجه به این مورد استفاده غیر آگاهانه از MovableType توصیه نمی شود. چرا که در صورت استفاده بیش از حد اسکریپتهای این مجموعه و به هر دلیلی (حملات مخرب، استفاده نادرست و ...) بدون اطلاع قبلی قطع خواهد شد. برای این مورد سیستم وبلاگی b2 انتخاب خوبی است.

بند پانزدهم : در صورت اینکه موعد پرداخت اقساط شما برای مدت حداکثر 1 روز به تعقیب بیافتد ما مجاز به مسدود کردن سرویس شما هستیم، و در صورتی که این مدت از 2 روز تجاوز کند سرویس شما از روی سرور ما کاملا حذف میگردد و هیچ عذر و بهانه ای مورد قبول نمیباشد.

بند شانزدهم : پشتیبانی ما فقط در حد مشکلات کلی سرورو میزبانی سایت شما میباشد، لذا هیچ گونه پشتیبانی در مورد آموزش کنترل پانل میزبانی وب ارائه نمیشود. .

بند هفدهم : پس از اینکه مشتری هر یک از خدمات بیست‌هاست را خریداری نمود و هزینه سرویس را به حساب بانکی واریز کرد طبق مشخصات تکمیل شده در فرم سفارش به او خدمات ارائه میگردد؛ در صورتی که به هر دلیل قصد فسخ سرویس خود را داشت به هیچ عنوان هزینه ای از جانب ما مسترد نمیگردد. مگر در شرایطی که مدیریت بیست‌هاست تشخیص دهد و یا سرویس خریداری شده توسط وی مشکل دار باشد.

بند هجدهم : بیست‌هاست می‌تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلی، در متن شرایط و ضوابط تغییر ایجاد کند. با اینکه ما سعی می‌کنیم شما را از طریق پست الکترونیک از تغییرات این متن مطلع کنیم، اما این وظیفه شماست که با مراجعه مداوم به این قسمت، از تغییرات آن مطلع شوید و در صورت مخالفت با آن، می توانید درخواست قطع سرویس تان را نمایید در غیر این صورت تمام پیامدهای احتمالی آن بر عهده شماست.

بند نوزدهم : بیست‌هاست تمام توان و علم خود را جهت ارائه بهترین سرویس پایدار بکار میگیرد و روی تمامی سرویس ها حداکثر استاندارد کیفیت را رعایت میکند ( از قبیل پشتیبان گیری است سایت ها و … ) اما بیست‌هاست تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی(از قبیل از دست رفتن اطلاعات و هک شدن سایت و …)‌ مسئول نمی‌باشد، حتی اگر این ادعا بر اساس قرارداد، نقض توافقنامه و رویه‌های جانبی آن بوده و یا عدم توانایی شما در استفاده از محصولات و یا خدمات این بیست‌هاست و یا به هر علتی موجب از دست رفتن اطلاعات و فایلها باشد، برخی شرایط مسئولیت در برابر خسارت ممكن است از حالات فوق مستثنی گردد كه در همچین شرایطی مسئولیت بیست‌هاست محدود به قانون می‌گردد. شما موافقت می‌كنید كه در هیچ شرایطی حداكثر مسئولیت تقبل شده توسط بیست‌هاست در برابر خسارات احتمالی بیش از كل مقدار پرداختی شما به ازای خدمات و محصولات مشخص خریداری شده نگردد پس از اینکه مشتری هر یک از خدمات بیست‌هاست را خریداری نمود و هزینه سرویس را پرداخت نمود طبق مشخصات تکمیل شده در فرم سفارش به او خدمات ارائه میگردد؛ در صورتی که بدون ارائه دلیل مناسب و منطقی قصد فسخ سرویس خود را داشت به هیچ عنوان هزینه ای از جانب ما مسترد نمیگردد. مگر در شرایطی که مدیریت بیست‌هاست تشخیص دهد و یا سرویس خریداری شده توسط وی مشکل دار باشد.