به اطلاع می رساند با توجه به تحریم های جدید صورت گرفته علیه ایران توسط رجیسترار دامنه های بین المللی شرکت ریسلو resello همان رجیسترر ریل تایم، در تاریخ ۲۵ تیر ماه ۹۶ ٬ در اقدامی غیر منتظره و به یکباره اعلام کرد که از روز ۲۷ تیرماه ۹۶ دیگر خدمات ثبت و تمدید دامنه برای هیچ یک از شرکت های ثبت دامنه ایرانی انجام نخواهد داد و مهلت ۱ ماهه را جهت انتقال دامنه ها به شرکت های دیگر تعیین کرده است.
این تغییر مطمئنا برای تمامی شرکتها و کاربران ایرانی که با ریسلو ثبت دامنه دارند میتواند مشکل ایجاد کند، البته نه برای بیست هاست که با 2 رجیسترار در حال همکاری است. ما از ابتدای انتقال کاربران ایرانی به این پنل(resello) از همان اقدام اول توسط ریسلر کلاب کلا ثبت دامنه های جدید را دیگر در این پنل انجام نداده ایم، و اقدام به جایگزینی یک شرکت معتبر دیگر به جای(resello)کردیم و فقط کسانی که از قبل در اینجا (resello) دامنه داشتند اقدام به تمدید میکردیم که بعد ازاین تحریم انتقال تعدادی از دامنه های مشتریان که با ریسلو ثبت شده بود را با سرعت به شرکت جدید صورت دادیم. 
همچنین ما به تمامی کاربران ایرانی توصیه میکنیم جهت رقع نگرانی تحریم دامنه ها٬ در اولین فرصت نسبت به انتقال دامنه های خود به بیست هاست اقدام نمایند.
برای این منظور کافی است از طریق این بخش یک تیکت در سایت ما بازکنید.